skip to Main Content
MAISON VAN STIJN: VERTRAGEN, GENIETEN & OPLADEN

Met de hond op vakantie

  • Honden zijn van harte welkom!
  • De hond mag los op het terrein lopen
  • Zowel terrassen als tuin zijn volledig omheind
  • Tuin gemeenschappelijk
  • Riviertje via hekje bereikbaar
  • 2 Honden per gite gratis (meer in overleg)
  • Dierenarts op loopafstand
  • Kunststof hondenbench te huur
  • Vele korte en lange wandelroutes
  • Als gast ontvang je ca. 40 te downloaden wandelingen

Hondenparadijs in de Auvergne

Honden zijn van harte welkom in onze gîtes en wanen zich in de Auvergne in het paradijs! Zij kunnen in de schitterende, ongerepte natuur naar hartenlust wandelen, rennen, spelen, zwemmen en op onderzoek uit. Maar ook in de volledig omheinde tuin, het riviertje dat onder aan het terrein stroomt en de comfortabele gîtes is het voor een hond goed toeven!

Het hele jaar door, maar zeker ook hoogzomer fijn voor een hond !

Fijn voor de hond is dat er in dit gebied zoveel riviertjes, watervallen en meren zijn die ook hoogzomer voldoende water bevatten en dat er bossen zijn zodat er zomers schaduwrijke wandelingen gemaakt kunnen worden. Maar ook weides, bergen en hoogvlaktes zodat er in andere jaargetijden in de zon kan worden gelopen. Ook is het fijn voor de hond dat de wandelingen over ongeplaveide en niet-geasfalteerde paden gaan (bospaden, weides) zodat de poten koel blijven en dat de honden zomers lekker op de koele plavuizen in de gîtes kunnen gaan liggen of buiten in het gras.

Rondom Maison van Stijn vind je voldoende schaduw, water en ongeplaveide wandelroutes en kun je ook hoogzomer mooie wandelingen met de hond maken!

Door de ligging van de gîtes ten opzichte van elkaar heeft iedereen genoeg ruimte en privacy

 

Belangrijk!

  • Er is -op loopafstand- een goede dierenarts in het dorp aanwezig
  • Frankrijk hanteert voor sommige hondenrassen (de zgn. “gevaarlijke” hondenrassen) strenge regels voor invoer en doorreis. Om problemen en verrassingen te voorkomen hebben wij de invoerregels en douane bepalingen voor het invoeren van honden in Frankrijk op een rijtje gezet
  • Helaas kan het gebeuren dat een hond vlak voor de vakantie ziek wordt of dat er iets anders met de hond gebeurt waardoor je niet af kunt reizen. Lang niet alle verzekeraars zien dit als geldige annuleringsreden. Let er bij het kiezen van een Reis- en annuleringsverzekering op  dat ook de hond is meeverzekerd

Enchanté: Jazz & Jambo

Zelf hebben wij twee uit Spanje geadopteerde reuen. Galgo Espagnol Jazz (juni 2017) woont sinds november 2019 bij ons en mix Galgo Espagnol x Mastin Jambo (januari 2018) is bij ons sinds augustus 2020. Beide komen uit een Spaanse “refuge”. Onze honden hoeven, door de ligging van ons woonhuis ten opzichte van de gîtes en de omheinde tuin, de hond(en) van gasten niet tegen te komen

Ervaringen van onze gasten

Merci pour votre accueil. Nous avons pu nous reposer le temps de quelques jours pendant notre stage avec le chien grâce a votre gîte. Nous avons pu être au calme et c’est très plaisant.

24 augustus 2026

Chloé avec son fils et sa soeur et son Berger d'Allemagne

Merci pour ton accueil chaleureux. Ces quelques jours passés nous ont fait grand bien! Un très bel environnement 💚Au plaisir!

23 aôut 2026

Christoph & Elo

Hôte était très serviable. Tout était bien.

22 aôut 2026

Jean-Yves & fils

L’emplacement, l’acceuil des hôstesses, la qualité de l’hébergement, le silence. C’est air très bien.

16 aôut 2026

Marie-Pierre et fam.

Très beau gîte ….au calme et avec tout le nécessaire pour une famille.L.hôte est sympathique et disponible pour répondre aux questions.Nous avons passé un excellent séjour.

18 augustus 2026

Famille Kipp
Back To Top